בניה פרטית

 

תכנון בית המגורים המיועד מבוסס על השילוב בין צרכיו של המזמין והשאיפה להגשים את חלומו, ובין המגבלות התכנוניות החלות על המגרש ואילוצי התקציב בפרויקט. האמנות לצידה של הפרקטיקה יוצרות תוצר מושלם.

 

תחילתו של התהליך בהכרת הלקוח, למידת צרכיו וטעמו האישי.לאחר חשיבה ודיון תיבחר הסקיצה המבוקשת שתוביל את התכנון המיועד.כחלק משירותי המשרד, ועל מנת לאפשר הבנה ברורה יותר של התכנון, יפיק המשרד הדמיית תלת מימד של המבנה - שלב המהווה אחד משיאי התהליך המרגש של תכנון הבית העתידי.

 

בשלב זה יוכל המזמין "לשוטט" בהדמיית ביתו, המהווה קירוב מדויק ביותר לתוצר הסופי. בהמשך נתעכב על תכניות מפורטות, נעסוק בפרטים קטנים כגדולים ונצא לתהליך הבנייה. בשלב זה ימליץ המשרד על מגוון אנשי מקצוע בתחומים השונים אשר הוכיחו את יכולתם ואמינותם בעבודה המשותפת לאורך השנים, אך עם זאת יוכל המזמין לבחור אנשי מקצוע כרצונו. המשרד מציע שירותי הנדסה ועיצוב פנים.שירותי המשרד כוללים טיפול ברישוי - החל מקבלת המידע התכנוני והגשת התכנית, ועד שלב קבלת ההיתר המיוחל.

 

תהליך הבנייה כולל ביקורים בשטח, ייעוץ בבחירת גוווני טיח, סוגי חומרים ועוד.לאורך התהליך יתקיימו פגישות וייעוץ על פי הצורך. סיומו של התהליך בפנייה לקבלת טופס 4 - אישור אכלוס המבנה, ולאחריה - הרמת כוסית בבית החדש.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו איתנו קשר

כלנית שמר | אדריכלות

 

טל': 09-8945987

נייד: 050-5292099

 

דוא"ל: calanite@bezeqint.net

 

רחוב הרימון 10 פרדסיה, 42815 ת"ד 552

שלחו לנו הודעה